Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

Maler, Snekker i Vestfold

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Vestfold
Avsluttet

Småfixing/oppussing av gang/trappoppgang

Nedre del av trapp-oppgangen har 1 hull i gips og en mindre skade. Det må felles inn ca 1*0, 5m ny gips over hullet og den mindre skaden må sparkles. når forarbeidet er unna må det tapetseres med lik tapet som vi har liggende. Øvre del må det fixes et lite hull i gips samt hull etter tidligere lysbrytere må sparkles. Veggene og taket er så tenkt males eller tapetseres. Langveggen i trappoppgang skal tapetseres i samme tapet som nedre del. Tapeten har vi liggende. Det er også en lekasje i fuktsperre over bad som skulle vært tapet på nytt.
Anbud id:
82555
  • Sted:
    Tønsberg
  • Registrert:
    Torsdag 25. Februar 2010

Lignende oppdrag i Vestfold

4 anbud
  • Male rekkverk
    Male rekkverk
    Vaske, skrape, grunne og male rekkverk på balkong. Se bilder. Ønsker pris inkludert maling.
    • Tønsberg
    • Fredag 7. Februar 2025
    • Maler
  • Terrasse og parkett
    Jeg ønsker å få bygget både to trappetrinn ned fra eksisterende terrasse og en markterrasse på ca 6 kvm. Ønsker også å få lagt parkett på gulv, ca 40 kvm
    • Holmestrand
    • Tirsdag 4. Februar 2025
    • Snekker
  • Lister/ foringer, takpanel
    Hei ønsker en flink snekker/ tømrer til å liste med foringer og i tillegg montere panel i taket på et sov. Lister er hele kjelleren alle rom. må utføres snarest. Materiell på plass.
    • Tønsberg
    • Mandag 3. Februar 2025
    • Snekker
  • Sparkle badromsfliser
    Har et bad brukt til handikapped så blitt skår i fliser. Ønsker ikke bytte så ønsker helst sparkle og male om det er mulig.
    • Tønsberg
    • Lørdag 25. Januar 2025
    • Maler