Rørlegger, Snekker i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Avsluttet
Snekker og rørlegger
Tenger ny benkeplate ved kjøkkenvask. Ønsker at vedkommende kommer med ny benkeplate, tilskjærer den til og passe kjøkkenvask og kran, og får den montert. Og monterer kranen og vasken jeg har tilbake igjen. Ønsker også og kjøpe kjøkkenplate gjennom firmaet og tar med seg den gamle.
Anbud id:
945724
-
Sted:Kristiansand
-
Registrert:Mandag 1. Juli 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Agder
6 anbud
-
Trapp utendørs og plattingØnsker å bygge trapper fra 2etg til 1etg ute og muligens legge platting over plenen
-
Kristiansand
-
Mandag 31. Mars 2025
-
-
Jeg trenger en til å montere nytt dusjkabinett, str 90x90 med bunnJeg trenger en person til å montere ett nytt dusjkabinett 90 x 90 m bunn. vågsbygd Kristiansand
-
Kristiansand
-
Fredag 28. Mars 2025
-
-
Rehabilitering av bad 7,8 kvmLage dusj og vegghengt toalett. må nok endre noe på røropplegg. Ny vaskeservant og blandebatteri. Fliser på gulv og vegg (evnt veggplater). Ønsker tilbud på jobben.
-
Kristiansand
-
Torsdag 27. Mars 2025
-
-
-
Ønsker et smijernsrekkverk satt opp - 14meter.Trappa går fra garasjen og ned til huset. Greit om noen kan lage rekkverket g sette det på plass.
-
Kristiansand
-
Fredag 14. Mars 2025
-