Transport i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Storhaug/STAVANGER Frakt flyttelass VAREBIL m/fører som kan bære(kort kjøreavstand)
Helst mandag el tirsdag (09. 09/10. 09)
Vi søker fører som kan bære/hjelpetil med stor varebil/flyttefirma bil til å hente våre møbler(som sofa i deler, dobbelseng, skjenk, smalt vetrineskap i deler, en del esker og poser, to speil+ og ellers ingen stort tunge ting. Ingen hvitevarer- det. Tyngste en skjenken men den tas lett med to personer : )
Det meste står i kjeller(ikke trapp el smalt) i nymansveien og skal til øvre jærgate så selve kjøringen er typ 3 min. Vi tenker det blir typ 2-3 lass maks men det kommer såklart an på str av varebilen. + et lass med siste ting i bolig på våland, rett med teateret/barnemuseumet.
Min mann er et kraftig arbeidskar som er med å bærer pluss meg&1 el 2 til for «småtingene» så vi trenger kun bil m/fører som er med å bære.
Anbud/tilbud ønskes til en fornuftig pris og vi håper det kan være mulig og betale med faktura, evnt halvparten ved arbeidet og resten på giro om mulig). Dette pga forsikrings selskapet vårt skal dekke dette da vi har måtte hatt haste flytting med midlertidig bolig osv.
Vi er så såklart 100% pålitelige, seriøse og veldig takknemlige for alle anbud/tilbud vi kan få.
Hilsen småbarnsfamilien på Storhaug
Anbud id:
958059
-
Sted:Stavanger
-
Registrert:Lørdag 7. September 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Frakte bordHei, jeg er på jagd etter noen som kan frakte et brukt bord (ca 0. 9x2. 2m) fra Brønnøysund til Stavanger til en rimelig penge. Ikke nøyaktig dato men ila de nærmeste ukene.
-
Stavanger
-
Mandag 12. Mai 2025
-
-
MC-Harley Davidson Pan AmericaVraktes fra Stavanger til Mo i Rana området. Vekt: 250kg.
-
Stavanger
-
Fredag 23. Mai 2025
-
-
Frakt av en Motorsykkel fra Stavanger til AltaJeg ønsker et tilbud på frakt av en motorsykkel fra Stavanger til Alta. Jeg skal kjøre den ned igjen til Stavanger og planlegger å fly til Alta 8 august. Sykkelen må derfor være i Alta noen dager før.
-
Stavanger
-
Fredag 23. Mai 2025
-
-
Frakt av 4 komplette dekk fra Oslo til StavangerØnsker å få pris på frakt av 4dekk (20") fra Oslo til Stavanger. Mvh Sebastian
-
Oslo
-
Fredag 23. Mai 2025
-