Betong, Entreprenør, Maskinentreprenør, Murer i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Utsira Sørvågen kai - vedlikeholdsarbeid 2025
Rogaland fylkeskommune har behov for å få utført prosjektet: Utsira sørevågen kai - vedlikeholdsarbeid 2025. Anskaffelsen gjelder er, rivning av gammel kai, samt etablering av ny kai. Dagens kai er en anslagskai bygget av jernbaneskinner og betong. Denne skal rives og alt avfall som dette medfører skal deponeres på hensiktsmessig måte. Den nye kaien er en pelekai, bestående av både trykkpeler og strekkpeler.
Anbud id:
987227
-
Registrert:Onsdag 12. Mars 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Støpe igjen hull bak yttertrappDet er avdekket hull pa baksidem av en yttertrapp som er såpass store av de må tettes igjen med støp. Vi trenger hjelp til å få disse tettet.-
Haugesund
-
Tirsdag 6. Januar 2026
-
-
Montere feieluke i husMontere feieluke i 2 etg. Huset har skifertak, vurderer derfor å sette inn feieluke i stedet for takstige.
-
Sandnes
-
Mandag 5. Januar 2026
-
-
Tette sprekk i grunnmurenDet kommer vann inn i kjelleren fra sprekk i grunnmur-
Sandnes
-
Fredag 19. Desember 2025
-
-
Utgraving av kjelleren pluss oppusing til en lelighetVi bor på Taugata 7 og vurderer å grave ut kjelleren og danne det om til en ekstra leilighet.
-
Stavanger
-
Onsdag 17. Desember 2025
-
-
Renovering av hytte 70 kvm, 1plan.Har en eldre hytte på 70 kvm som skal renoveres utvendig og innvendig. Med unntak av bærenede konstruksjon skal det meste gjøres. Bygget har alt på 1 plan med kryploft og kjeller. -Rive til bærende k...-
Karmøy
-
Onsdag 17. Desember 2025
-
-
Kontroll og godkjenning av ildstedHar byttet ut den gamle vedovnen med en ny. røykrøret på den nye var 150mm, på den gamle var det 135mm. Jeg har byttet innføringsrør, støypt fast med ildfast mørtel. Jeg trenger noen til å kontrolle...-
Stavanger
-
Tirsdag 16. Desember 2025
-