Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Rengjøring i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Utvask av stort hus
Skal flytte og jeg trenger utvask av ett stort hus. Huset består av kjøkken, tre soverom, stua og bad i første etasje. Stort bad/walkin garderobe, to soverom og kjellerstue i underetasjen. Mye møbler skal stå igjen som er huseier sitt, så huset vil ikke stå tomt.
i huset har det vært to hunder og en katt, så vil nok være litt hår etter de også. Utflyttingen vil være mellom 9-11 mars, så seneste dag for utvask er 11 mars.
Send gjerne melding eller mail, så kontakter jeg deg/dere tilbake der i starten siden jeg er en del på jobb og ikke får svart på tlf 😊 (tlf nummerering er oppdatert)
Anbud id:
983420
-
Sted:Jevnaker
-
Registrert:Mandag 17. Februar 2025
Er du interessert i dette oppdraget?