Murer, Rørlegger i Buskerud
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Buskerud
Avsluttet
Badekar
Ønsker å installere badekar istedet for dusjhjørne på badet. Badekaret bør være slik at det fortsatt er lett å bruke som dusj. Ønsker en dusjvegg på enden av badekaret for å unngå søl. Vil ha fliser som matcher badet rundt badekaret. Hjørnet har en lengde på 200 cm og maksimal bredde er 90 cm (dusjkabinettet på bildet har dybde 90 cm). Evt endring på armaturet hvis det er lurt mtp badekar.
Evt også installere en tørkestang på veggen til venstre, hvis det er noe rørleggere gjør.
Anbud id:
981588
-
Sted:Drammen
-
Registrert:Onsdag 5. Februar 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Buskerud
6 anbud
-
Flytte vaskemaskinHei Mitt navn er Getenesh og bor i Drammen. Jeg lurte på om det er noen som kan flytte en vaskemaskin fra Thornegata 59 i Drammen til kastanjeveien 100 i løpet av denne uka ettermiddag/kveld? Vaskemas...-
Drammen
-
Tirsdag 28. Oktober 2025
-
-
Flislegge badFlislegge bad på ca 10m2. Badet er ferdig med membran, flislegging og fuging.-
Drammen
-
Søndag 26. Oktober 2025
-
-
Rørarbeid på bad- Bytte gamle rør på bad - Fordelerskap Ønsker en ca. Pris på mail i forkant av en eventuell befaring.-
Drammen
-
Lørdag 25. Oktober 2025
-
-
Avløp til nytt toalett. Avløp til kjøkken og vann til kjøkkenSkal sette inn et kjøkken så trenger vann og avløp til det. Samt oppleggtil vaskemaskin.
-
Drammen
-
Onsdag 22. Oktober 2025
-
-
Baderomsplater montering.Montere baderomsplater (cirka 12 kvadratmeter) på eksisterende fliser.-
Drammen
-
Lørdag 18. Oktober 2025
-