Elektriker, Entreprenør, Maskinentreprenør, Ventilasjon i Vestland
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
E39 Fløyfjellstunnelen – utskifting sjaktventilasjon
Arbeidet består av utskifting av sjaktventilasjon på E39 Fløyfjellstunnelen. Eksisterande ventilasjon er frå byggeåret (1989) og har nådd forventa levetid. Tunnelen består av to løp der sjaktventilasjon er plassert i enden av det enkelte løp sett fra kjøreretning. Arbeidet som skal utføres består av riving av eksisterende installasjon, og etablering av ny installasjon. Eksisterende installasjon inkluderer blant annet sjaktvifter, betongvegg, spjeldarrangement, midlertidig stillas, elektrisk installasjon og kabler. Ny installasjon inkluderer blant annet sjaktventilatorer, teknisk bygg, ny elektrisk installasjon og kabling, skillevegg og gjerde. Det er eitt ynskje med låg nedetid i form av stenging av tunnelen. Dette både for å redusere belastning på omkjøringsruter og auka trafikk i sentrumsområde. Tunnelen er høgtrafikkert (Ådt på ca 45 000 for begge løp).
-
Registrert:Onsdag 12. Februar 2025
Lignende oppdrag i Vestland
-
-
Montering av 3-4 nye stikkontakter, takfeste, oppheng av taklampe, utestikkontaktTrenger hjelp til å lage 3 nye stikkontakter, henge opp og tilpasse taklampe over spisebord, lage nytt takpunkt og henge opp en annen taklampe, 1 ny stikkontakt ute.
-
Bergen
-
Fredag 27. Juni 2025
-
-
Rengjøre brønnBrønnen må spyles og rengjøres. Usikker på størrelse på brønn. Eiere tømmer den og fyller den med vann selv. Ønsker det utført snarest.
-
Øygarden
-
Torsdag 26. Juni 2025
-
-
Bytting termostater gulvvarmeBytte 2 gulvarmetermostater med Elko termostater som jeg har.
-
Bergen
-
Onsdag 25. Juni 2025
-
-
Rens av ventilasjonsanleggetRens av ventilasjonsanlegg i enebolig frå 2017 med utleigedel. Ca 180 + 100 m2.
-
Bjørnafjorden
-
Onsdag 25. Juni 2025
-