Rørlegger, Ventilasjon i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Nibe F750 service og anslå pris for å legge vann i 2. etg.
Service er enkelt og greit. Jeg har kjøpt hus og tenker det passer seg med en service, samt noen tips fra fagpersoner rundt slike varmepumper.
Prisanslaget oppe kan bli til en betydelig større jobb. Per i dag er andre etasje uisolert og uten rom, men det skal bli til tre soverom, oppholdsrom, og bad. Alle disse rommene skal ha vannbåren varme. Badet i ønskes i gulvet, mens rommene får radiatorer. Det er lagt opp til å kunne dra vannrør opp, men er ikke gjort.
Anbud id:
980495
-
Sted:Haugesund
-
Registrert:Tirsdag 28. Januar 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
3 anbud
-
Baderomsgulv/veggerHar hatt en lekkasje inne på badet. så er fukt under flisene. Skulle fått ordnet dette, også sluken trenger oppgradering.-
Haugesund
-
Onsdag 10. Desember 2025
-
-
Legge ny silikon i dusj og ordne fugerTrenger å få utført disse oppgavene: Dusj 1 - Legge ny silikon i overgong mellom gulv og vegg Dusj 2 - Ordne/bytte ut deler av fug på gulvet i dusjen inn mot vegg Vask - Feste skålvask på nytt til ben...-
Haugesund
-
Tirsdag 2. Desember 2025
-
-
Bytte varmtvannsberederTrenger pris på Ny smart bereder og montering. søknad til enova om støtte. 200L eller større
-
Haugesund
-
Torsdag 20. November 2025
-